Ungārija uzvarēs

Kādas ir Ungārijas izredzes iekļūt Euro 2024 ceturtdaļfinālā?

Eiropas čempionāts ir gandrīz klāt, un Ungārija cer tikt līdz izslēgšanas spēlēm. Bet kādas ir Ungārijas izredzes iekļūt Euro 2024 ceturtdaļfinālā?

UNGĀRIJA – 3,75 izredzes uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā

Ungārijas valsts komanda tika nodibināta 1901. gadā un pirmo reizi spēlēja vasaras Olimpiskajās spēlēs 1912. gadā Zviedrijā. Lai gan daži nezina par šīs valsts panākumiem futbolā, Ungārijai ir nopietna un krāšņa vēsture šajā sporta veidā. Ungārijas izlase trīs reizes ir izcīnīja olimpisko titulu, kā arī divreiz iekļuva Pasaules kausa finālturnīrā 1938. un 1954. gadā. Veiksmīgākais Eiropas čempionāts viņiem bija 1964. gadā, kad viņi finišēja trešajā vietā.

Ungārijas komanda visslavenākā kļuva 1950. gados, kad tā spēlēja veidā, kas vēlāk tika salīdzināts ar Nīderlandes leģendāro totālo futbolu. Šajā Zelta paaudzē ietilpa futbola leģenda Ferencs Puškāšs, kuru vēl līdz šai dienai godina viņa vārdā nosaukta FIFA balva par labākajiem gūtajiem vārtiem kalendārajā gadā. Šis Ungārijas komandas malējais uzbrucējs  palīdzēja izlasei sasniegt visu laiku augstāko Futbola Elo rangu ar 2230 un 31 spēles sēriju bez zaudējumiem. Viņu izredzēm uz laika pagriešanu atpakaļ un iekļūšanu Euro 2024 ceturtdaļfinālā ir piešķirts koeficients 3,75. Apskatiet Euro 2024 komandau un citas izredzes mūsu sporta derību likmju izredzes, un veiciet savas prognozes uz Euro 2024 likmes.

Galvenais treneris: Marko Rosi
Kapteinis: Dominiks Sobošlajs

Kādas ir Ungārijas izredzes uzvarēt Euro 2024?

Ungārija ir iekļuvusi vienā grupā ar Euro 2024 rīkotājvalsti Vāciju, kā arī Šveici un Skotiju. Lai gan uz papīra tā varētu šķist sarežģīta grupa, ungāriem ir visas iespējas nokļūt līdz izslēgšanas spēlēm. Kaut gan Ungārija ieņem tikai 26. vietu pasaules komandu reitinga tabulā, pārējām A grupas komandām neklājas daudz labāk. Šveice ieņem 19. vietu pasaulē un pat Vācija ir tikai 16. vietā. Skotija ir viszemāk novērtētā A grupā esošā komanda un atrodas 39. vietā.

Faktiski Ungārija ieradīsies uz Euro 2024 kā viena no komandām, kas ir vislabākajā formā pasaulē, nemaz nerunājot par kontinentu. Pēdējo reizi viņi zaudēja tikai 2022. gada septembrī ar rezultātu 0:2 pašreizējai Eiropas čempionei Itālijai. Kopš tā laika viņi ir pārspējuši Grieķijas, Igaunijas, Bulgārijas, Lietuvas, Serbijas, Melnkalnes, Turcijas un Kosovas komandas.

Kā pašreizējā Ungārijas izlases zvaigzne ir jāmin kapteinis Dominiks Sobošlajs. Šī Liverpool zvaigzne varbūt arī nav parādījusi visu, ko spēj šajā Premjerlīgas sezonā, taču Anglijas “sarkano” sastāvā viņš ir bijis fantastiskā formā. Šis daudzpusīgais pussargs ne tikai cīnās par bumbu uz centra līnijas, bet arī domā par vārtu gūšanu no attāluma, un tas var noderēt ungāriem šovasar Vācijā.

Ungārijai ir piešķirts koeficients 3,75 apmērā attiecībā uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā, 9,00 attiecībā uz iekļūšanu pusfinālā un 80,00 attiecībā uz spēlēšanu līdz pat uzvarai Euro 2024.