Šveice uzvarēs

Kādas ir Šveices izredzes iekļūt Euro 2024 ceturtdaļfinālā?

Eiropas čempionāts ir gandrīz klāt, un Šveice cer tikt līdz izslēgšanas spēlēm. Bet kādas ir Šveices izredzes iekļūt Euro 2024 ceturtdaļfinālā?

ŠVEICE – 3,50 izredzes uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā

Šveices vīriešu valstsvienība tika nodibināta 1895. gadā, tomēr viņiem vēl nav izdevies uzvarēt savā pirmajā lielajā starptautiskajā turnīrā. Laikā no 1934. līdz 1954. gadam šveicieši iekļuva trīs Pasaules kausa ceturtdaļfinālos, bet tas arī ir tālākais, līdz kuram viņi ir tikuši šajās sacensībās. Šveicei patiesībā pieder diezgan dīvains Pasaules kausa rekords, jo tā 2006. gada turnīrā neielaida nevienus vārtus, bet tāpat nekļuva par čempioni, astotdaļfinālā zaudējot Ukrainai pēcspēles sitienu sērijā.

Eiropas čempionātā Šveice pirmajos trīs mēģinājumos nespēja nokļūt tālak par grupas spēļu posmu, taču pēdējā laikā ir guvusi daudz labākus panākumus. Euro 2016 turnīrā šveicieši iekļuva astotdaļfinālā, pēc tam pārspēja pasaules čempioni Franciju un iekļuva Euro 2020 ceturtdaļfinālā. Pašlaik viņu izredzes uz šī varoņdarba atkārtošanu un iekļūšanu ceturtdaļfinālā ir novērtētas ar koeficientu 3,50. Apskatiet Euro 2024 komandau un citas izredzes mūsu sporta derību likmju izredzes, un veiciet savas prognozes uz Euro 2024 likmes.

Galvenais treneris: Murats Jakins
Kapteinis: Granits Džaka

Kāda ir iespēja Šveicei uzvarēt Euro 2024?

Granits Džaka piedalīsies Euro 2024 turnīrā uzreiz pēc savas šīs sezonas vēsturiskās uzvaras Bundeslīgā kopā Leverkūzenes Bayer, pieliekot punktu Minhenes Bayern ilgajai dominancei. Visai poētiski, ka Eiropas čempionāts šogad notiks Vācijā. Un turklāt Šveice ir arī vienā grupā ar vāciešiem! Abas pārējās komandas, kas ir A grupā, ir Ungārija un Skotija, un tas dod šveiciešiem pietiekami labas izredzes nonākt līdz izslēgšanas spēlēm.

Šveice šobrīd ir 19. labākā komanda pasaulē, kas faktiski ir tikai dažas vietas zemāk par Vāciju, kas ir atslīdējusi līdz 16. vietai. Ungārija ir 26. labākā komanda vīriešu futbolā, bet Skotija ir 39. pozīcijā. Tas padara to par diezgan spēka ziņā līdzvērtīgu A grupu, ļaujot līdzjutējiem izbaudīt sajūtu, ko rada tas, ka visām četrām komandām ir apmēram līdzīgas iespējas nokļūt nākamajā posmā. Šveici noteikti nebiedēs izredzes stāties pretim Vācijai viņu zemē.

Šveicieši ieradīsies uz Euro 2024 visai nevienmērīgā formā, jo viņiem nesen ir bijis daudz neizšķirtu spēļu. Pēdējā uzvara tika gūta 2023. gada septembrī, kad viņi ar 3:0 pieveica Andoru, bet kopš tā laika viņi ir nospēlējuši neizšķirtu pret Baltkrieviju, Izraēlu, Kosovu un Dāniju, kā arī cietuši sakāvi ar rezultātu 0:1 spēlē pret Rumāniju.

Granits Džaka neapšaubāmi ir pašreizējā Šveices komandas zvaigzne, taču arī Džerdans Šačiri vēl joprojām var daudz ko piedāvāt, neskatoties uz to, ka viņam ir 32 gadi un tagad viņš spēlē Amerikā. Tāpat arī Monaco spēlētājs Brēls Embolo iepriekšējos Eiropas čempionātos bija ciets riekstiņš aizsargiem, tāpēc šveiciešiem pilnīgi noteikti ir iespējas sāpināt pretiniekus.

Šveicei pašlaik ir piešķirts koeficients 3,50 apmērā attiecībā uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā, 9,00 attiecībā uz iekļūšanu pusfinālā un 75,00 attiecībā uz spēlēšanu līdz pat uzvarai Euro 2024.